BİEN TEKNOLOJİ (E DÖNÜŞÜM)

GÜVENILIR VE HIZLI FATURA OLUSTURMA

Belge App ile GIB Portal'a giris yapmaya gerek duymadan tüm E-belgelerinizi olusturabilir, E-belge Iptal/ Itiraz Süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

  • Bien e-Belge app kullanılmaya baslandıgı andan itibaren Hangi özellige nerden erisebileceginizi, hangi fonksiyonları nasıl kullanabileceginizi anlatan destekleyici video karsınızda.
  • Kullanım kolaylıgı saglayan, her açıdan daha estetik, arka plan renkleri. sayfa kontrastı ve okuma kolaylıgı saglayan görselleri zenginlestirilmis tasarımı ile sizlere sunuyoruz.
  • Gelistirilmis arama özellikleriyle tüm islemlerinize kolaylık saglamaktadır raporlarınıza ve modüllerinize erisminizde hızlı bir sekilde ulasmak mümkündür.
  • Kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle gelistirilen erisiminize kolaylık saglamaktadır. Tüm menünün tek seferde masaüstünden görüntülenebilmesi, her fonksiyona kolayca ulasmayı saglıyor.

 

Ölçeginiz Ne Olursa Olsun

Tüm işletmeler ortak bir hedef belirler: kar etmek. Bunun için de stok takibi, satış, ödeme ve tahsilat takibi, süreç kontrolü, maliyet ve satış dengesi detaylı analiz edilmeli. Işletmenizdeki kasa, fiş, fatura, sipariş, banka, müşteri ve stok takibinin tek platformdan en kolay yolu BIEN teknoloji ürünleri.

e-Dönüşüm Çözümlerinden Kolaylıkla Faydalanın

 

e-Broşür

WhatsApp chat
WhatsApp chat