ERP - 12 YAZILIM

KURUMSAL OTOMASYON SİSTEMLERİ

“İŞLETMENİZİ HÂLÂ DİJİTALE TAŞIMADAN MI YÖNETİYORSUNUZ?”

NEDEN ERP12?
ÇÜNKÜ;

ERP12 olarak biz, her ölçekten - her sektörden işletmeler için çok büyük öneme sahip olan iş yükünü azaltan, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan yazılımlar (modüller) üretiyoruz.
Operasyonlarda veya üretimde iş yapan tüm departmanlarınız ERP12' nin pratik, hızlı, kolaykullanılabilme özellikleri sayesinde iş gücü verimliliğiniz, çalışan ve müşteri memnuniyetiniz artacaktır.
İşletmenizdeki karmaşık süreçleri sadeleştiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza göre uygun maliyetli modüller üretiyoruz. Ayrıca işletmelerin tüm verilerini tek bir bakış açısı altında birleştirilebilme ve finansını ise tek bir tuşla kontrol edebilme imkanı sunuyoruz. Merkezi bir noktadan tüm süreçlerinizi yönetirken kendinize de daha fazla zaman ayırmış olursunuz.

Perakende Sektörü

Perakende sektöründe, bilgisayar kullanmasını bilen herkes için hızlı ve pratik ekranlarla satıs - cari takibi, kampanya ve sadakat kart sistemi ile müsterilerinize en iyi sekilde hizmet verin.

Cafe & Restoran Sektörü

Restoran sektöründe, garson-mutfak - vezne kontrolünü pratik bir sekilde yönetilebilir ve yeni nesil yazarkasa sistemleriyle tam entegreli çalısabilirsiniz.

Gıda Sektörü

Gıda sektöründe, isletmenizin süreçlerini en verimli sekilde yönetirken, isletmenizin de daha kontrollü büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

Üretim & Imalat Sektörü

Üretim- Imalat sektöründe, faaliyetlerinize saglıklı bir sekilde yön verin. Malzeme tedarik islemlerinizi dogru ve zamanında planlayın.

Elektronik Sektörü

Elektronik sektöründe, günden güne ilerleme kaydeden isletmelerden biri olmak istiyorsanız, yazılım çözümlerimiz ile sizde rekabet avantajını yakalayın.

Insaat Sektörü

Insaat sektöründe, sizde isletmenizi teknoloji çözümlerimiz ile hızla gelisen bu pazarda islerinizi saglıklı bir sekilde yönetin, gelismelerden yararlanın.

e-Katalog İçin Tıklayın

WhatsApp chat
WhatsApp chat